Post Image
378

Yeni Taraklı Saç Toka Modelleri

Taraklı saç tokası modelleri, kadınların saçlarını oldukça efektif ve romantik şekilde tutarak şekil veren harika ürünlerdendir. Yanı sıra sımsıkı topuzlar kadar romantik saç tasarımlarına da imkan veren objeler olarak gösterilirler. Tüm bunlara ek olarak her sezon aksesuar mağazalarında bayanların beğenisine sunulan taraklı saç tokaları bayanlara saçlarını 2 – 3 dakika içinde toparlayarak dışarı çıkmak için tanıyan son derece pratik tokalar olarak kabul görüyor.

Gelin Saçı Özeninde Toparlanmış Taraklı Saç Toka Modelleri

Yeni sezonda ön plana çıkan taraklı saç toka modelleri geçtiğimiz senelere kıyaslandığında oldukça iddialı modellerde form buluyor. Örneğin yeni sezona ait olan bu güzel saç tokaları eski modellere oranla çok daha büyük, hacimli, taşlı ve ışıltılı formlarda tasarlanıyor. Bu yüzden de saçlarda kolaylıkla dikkat çekebiliyorlar. Kadınların saç formları omuz hizasında da olsa ya da bel uzunluğunda da olsa kolaylıkla alıp kullanabilecek olan yeni taraklı saç tokaları alegarson modeller dışında her türlü saç modellerinde kullanım imkanı sağlıyor.

Efektif Ve Yeni Taraklı Saç Toka Modelleri

Örneğin hayvan tasarımlı taraklı ve çiçek motifli taraklı saç toka modelleri yeni sezonda ön plana çıkan ve dikkat çeken parçaları oluşturuyor. Yanı sıra gümüş renginde swarovsky taşlarla bezeli tavus kuşu formunda, sempatik kedi formunda, kelebek ya da yusufçuk formunda taraklı saç tokalarıysa fantastik tasarımlarıyla kadınların ilgi odağı olmakta. Yine çiçekli saç tokası modelleriyse saçlarda dantelsi bir güzellikte duruyor. Büyük ve renkli taşlı taraklı toka modelleriyse özel gecelerde, davet ve balolarda abiye elbiselerinizle kullanılabilecek olan en güzel tokaları oluşturuyor. Böyle bir toka satın alarak kuaförünüzle görüşebilir kendi gustonuza göre sıra dışı bir saç topuzu dahi yaptırabilirsiniz.

Zincir Ve Gül Detaylı Saç Tokaları

Tüm saydığımız çeşitliliğe ek olarak bu sezon zincirli sarkıtlara sahip olan taraklı saç tokalarıysa kartelaya eklenmiş yeni ürünlerden olarak gösteriliyor. Bu zincirli toka modellerinden takarak daha marjinal bir ifadeye bürünmek mümkün. Jean kombinleriyle, Biker montlarla çok da uyumlu olacak olan zincir detaylı taraklı saç tokaları, cadde ve sokak modası içinde gayet uygun aksesuarlar olarak moda alanında kendine yer buluyor.

 

Bir cevap yazın