Post Image
172

Ucuz ev dekorasyonu için 6 farklı öneri!

Evinizde az bir bütçeyle fark yaratacak değişiklikler yapmak istiyorsanız siz de bu 6 farklı öneriye göz atın…

MUM KÖŞESİ HAZIRLAYIN

Dekorasyon malzemesi deyince ilk akla gelen fikirlerden olan mumlar ile küçük bir alanda hem romantik hem de huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Küçük bir orta sehpa ya da raflarınızı mumlarda donatarak şık bir köşe oluşturabilirsiniz.

dekorasyon-mum-kosesi-yIfs.jpg

ESKİ KAZAK VE BATTANİYELERİNİZİ DEĞERLENDİRİN

Eskimiş ya da kullanmadığınız renkli ve örme kazaklarınız varsa onları sandalyelerinize geçirebilir ya da koltuklarınızın üzerinize serpiştirerek farklı ve sıcak bir ortam elde edebilirsiniz.

orgu-kazaklardan-koltuk-ortusu-eQtQ.jpg

TABLO VE FOTOĞRAFLARINIZDAN DUVAR GALERİSİ YAPIN

Elinizde önceden almış olduğunuz tablolarınız ya da duvar süsleriniz varsa bir arada düzenleyerek güzel bir galeri yapabilirsiniz.

tablo-ve-fotograf-ile-galeri-9r75.jpg

İP VE MANDAL İLE AİLE KÖŞESİ

Ya da fotoğraflarınızı bir ip ve mandal yardımıyla duvara asarak anılarınızdan güzel bir dekor malzemesi oluşturabilirsiniz.

ip-ve-mandal-ile-duvar-resmi-chju.jpg

KARA TAHTAYI MUTFAĞA TAŞIYIN

Yaşam alanınıza farklı bir hava katan aksesuarlardan biri olarak kullanılan kara tahtaları yapmak çok masraf gerektirmiyor ve kolaylıkla yapılabiliyor. Bir kutu kara tahta boyası, bir fırça ve bir parça kullanılmayan ahşap yüzey alarak kendi kara tahtanızı yapabilirsiniz ve günün menüsünü tahtanıza yazarak sergileyebilirsiniz.

dekorasyon-fikri-kara-tahta-HPI9.jpg

RENKLİ HAVLULAR İLE BANYONUZU CANLANDIRIN

Sade ve beyaz havlulardan sıkıldıysanız ve banyonuza girdiğinizde daha canlı ve farklı bir hava arıyorsanız işe havlularınızı renklendirerek başlayabilirsiniz. Havlularınızı dolaplarda saklamaktansa raflarda sergileyerek neşeli bir hava ve renk cümbüşü yaratabilirsiniz.

dekorasyon-fikri-havlu-USQM.jpg

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın