Post Image
369

Topicrem

1993 yılında çocuğu atopik bir cilde sahip olan bir eczacı baba tarafından Fransa’da kurulan Topicrem markası, aile değerlerinden ilham alarak geliştirilmiş, aile olmanın bilinciyle hareket ederek başarısını tüm dünyaya kanıtlamış bir markadır. Geliştirdiği cilt bakım ürünlerinde iyileştirmeye ve mevcut sorunu ortadan kaldırmaya odaklanan Topicrem, dermokozmetik güvenliğini garanti etmekte ve araştırmalarla desteklediği formüllerini kurulduğu ilk günden bugüne kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

Topicrem, cilde konforlu bir bakım oluşturmayı prensip edinen; yağlı, karma, normal, hassas, kuru ciltler için geliştirilen ürünleri ile her cilt tipini kucaklayan bir markadır.

Cilt Sorunlarına Etkili Çözümler

Her cilt tipinin yapısal farklılıklarına ve kendine özgü sorunları olduğuna her ürünüyle değinen Topicrem, üretimini gerçekleştirdiği ürünlerle de bu sorunların ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlar.

Atopik cilt sorununa sahip oğluna çözüm bulabilmek için bir eczacı baba tarafından kurulan Topicrem cilt tipi farklılığını ve sorunlarını göz ardı etmeden hareket eder. Geliştirdiği tüm ürünlerde farklı cilt tiplerine ve farklı sorunlara karşı seçenekler barındırarak kullanıcıların yüzünü güldüren marka doğal ve cildin uyum sağlayacağı ürünler piyasaya sunar.

Topicrem etkinlik, tolerans ve kozmetik anlamında dermatologların ihtiyaçlarıyla mükemmel uyum içerisinde olan formüllere sahiptir. Söz konusu bu formüllerin elde edilmesinde uzmanlarla çok yakın bir çalışma ilişkisi kurmakta ve cilt sağlığına mükemmel uyumlu ürünler geliştirmektedir. Markanın dermokozmetik açıdan başarılı olması ise mevcut ürünlerin cildinizi iyileştirmesi, derinlemesine bakım sağlaması ve cildinizle ilgili sorunların ortadan kaldırması anlamına gelir. Dermokozmetik alanında başarılı bu marka söz konusu cilt ihtiyaçlarının belirlenmesinden çözüm sunmaya kadar, bir cilt bakım ürününün tasarımındaki her adım için ayrıntılı olarak çalışarak sizler için kalite ve güven odaklı ürünler geliştirir.

Her Cilt Tipine Özel Ürün Yelpazesi ve Grubu

Fransa’da üretilen ve ilk ürünü atopik cilde sahip çocuğu olan bir eczacı tarafından güçlü bir nemlendirici olarak tasarlanan bir markadır. Marka adeta nemlendirme uzmanı olarak bilinmekte ve üretiminde birçok detaya dikkat çekmektedir. Öyle ki Topicrem üretimlerinde güvenlik, etkinlik ve pratiklik çok önemlidir.

Saf ve yüksek kalitede hammadde – dermatolojik ve pediatrik testler ile ürünlerini geliştiren Topicrem, aktif içeriklerle 24 saat nemlendirme vaat etmektedir. Ürünlerinin kullanımı son derece kolay ve memnuniyet verici olan markanın bebek-çocuk-yetişkin kullanımına adapte edilmiş ürünleri bulunur. Söz konusu bu ürünler ise kullanışlı ve ekonomik boylarıyla aile kullanımına uygun olarak pazarda yerini alır.

Marka güçlü bir dermokozmetik markası olarak uzun yıllardır kozmetik pazarında yerini almıştır. Topicrem ürün içeriklerinde paraben ve alkol bulunmamakta, toleransı düşük, atopik ve irrite olmuş ciltlere yönelik üretilen ürünler parfümsüz ürünler yer almaktadır. Markanın kokulu ürünleri ise alerjen içermeyen parfümler içermektedir.

Topicrem Ürünleri Dermokozmetik.com İle Sizinle

Markanın dermokozmetik açıdan başarılı olması ise mevcut ürünlerin cildinizi iyileştirmesi, derinlemesine bakım sağlaması ve cildinizle ilgili sorunların ortadan kaldırması anlamına gelir. Dermokozmetik alanında başarılı bu marka söz konusu cilt ihtiyaçlarının belirlenmesinden çözüm sunmaya kadar, bir cilt bakım ürününün tasarımındaki her adım için ayrıntılı olarak çalışarak sizler için kalite ve güven odaklı ürünler geliştirir.

Markanın ürünlerine dermokozmetik.com adresimiz üzerinden ulaşabilir cilt tipinize ve yaşınıza uygun ürününüzü belirleyerek sağlıklı ve ışıldayan bir cilde kısa sürede kavuşabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın