Post Image
787

Sweatshirt kadın kombinleri kış sezonunun yeni sokak trendi bol bedenler!

2018 kış sezonunun en gözde parçalarından biri de bol büyük beden sweatshirtler! Ünlü yıldızların başlattığı bu akımı sizde kendi sokak stilinize uyarlayın!

sweatshirt-modeller-sokak-modasi-NlxE.jp

Soğuk kış günlerinde tir tir titreyen bedenerinizi sweatshirtleri giyerek ısıyı arttırabilirsiniz! Özellikle son zamanlarda oldukça moda olan bol kıyafet modası sweatshirtler için de geçerli! Hatta ekek arkadaşınızın sweatshirtlerine gözünüzü dikebilirsiniz. 

kis-trendi-bol-sweatshirtler-ab4E.jpg

Her kesime hitap eden sweatshirtlerle artık hem şık hem de spor bir görünüm elde etmek mümkün! İster kısa eteklerin üzerine, taytlarınızla hatta elbise olarak bile giyebilirsiniz! 

kis-modasi-bol-sweatshirt-hCy2.jpg

Dünyaca ünlü yıldızların başlattığı bu akımı artık herkes uyguluyor. Kalın ve büyük görünümleriyle tarz olmanın yanında kışın sert geçen ikliminden bedeninizi koruyor!

kisin-yeni-trendii-sweatshirler-eNLL.jpg

Sweatshirtlerinizin altına renkli taytlar ile kombinleyerek aynı zamanda topuklu ayakkabılarla da kombinleyerek feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.

kis-trendi-genis-sweatshirtler-ND36.jpg

Sweatshirtlerinizi spor görünümden kurtarmak için aksesur kullanımlarınızda şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Boynunuza takacağınız altın rengi birden fazla kolyelerle gösterişli bir görünüm elde edebilirsiniz.

kisin-yeni-trendi-bol-sweatshirtle-v1Vt.

Elmaelma.com okurları için bir araya getirdiğimiz sweatshirt kombinlerine göz atarak sizde kendi tarzınızı oluştararak sokak modası akımına uyum sağlayabilirsiniz.

kislik-sweatshirt-modelleri-tlD6.jpg

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın