Post Image
154

Şehir Modasının İnsana Etkisi

Sosyal medyada çok sık karşımıza çıkan o lüks yaşamlar, lüks giyimler ister istemez hepimizi baktığı zaman gözlerimizi kamaştırmaya ve öyle hayatlar yaşamak isteği içine daldırıyor. Sosyal medyada bir akım oluyor ve peşinden herkes aynı şeyleri yapıyor yani sosyal medyanın gücü üstümüzde çok fazla bir şekilde hüküm sürmektedir. İster istemez herkes o gördüğü hayatların içinde yaşamak istiyor. Ama unutulmaması gereken bir şey var o da her şeyin resimde gözüktüğü gibi olmadığıdır. İnsanlar sosyal medyaya bir resim atıyor son derece modern kıyafetler, lüks evler, şehirler, pürüzsüz yüzler…

Ellerinde kahveler, sürekli partilerde sürekli alışverişlerde hep mutlular. Aslında bunların hepsi sadece bir fotoğraftan ibarettir. Çok fazla sosyal medyada gördüğümüz şeylere kapılmamız gerekiyor. Şık olabilmek için o lüks alışveriş merkezlerindeki pahalı dükkanlardan alışveriş yapmaya gerek yok. Küçük butik ve dükkanlarda satılan son derece güzel ve tarz olan binlerce kıyafet bulunmaktadır. Her şehir de ulaşabileceğiniz bu butiklerden son derece moda kıyafetlerle son trendlere sahip olabilirsiniz. İnsan sokak stili ile de son derece şık ve popüler olabilir. İlla bir kıyafete son derece yüksek fiyatlar yatırıp güzel görünmek diye bir şey yoktur.

Kendine Yakışanı Giy

Herkes kendine yakışanı giymeli. Güzel görünmek pahalı kıyafetler veya marka giyerek olmuyor. Bir markanın en pahalı kıyafetini alıp üstünüz de taşıyamadıktan sonra ona o kadar para vermenin ne anlamı var ki? Kendine yakışanı giydikten sonra o zaten üstünde pahalı bir görüntü oluşturacaktır. Kıyafete ve giyime illaki önem vermeliyiz sonuçta bir kişiyle tanışacağımız zaman ilk olarak bizim dış görünüşümü görüyor ve ona göre yargılıyor. Bu yüzden dış görünüş ve giyim son derece önemlidir. Ama söylediğimiz gibi bu demek değil ki güzel görünmek için pahalı kıyafetlere gerek var.

Güzel Görünmek

Fenomen insanların bile kullandığı ve çok sık şekilde şiddetle tavsiye ettiği butikler var bunlar son derece şık ürünler bulunduruyor ve fiyatları gayet ucuz. O kadar para kazanan insanların bile bu şekilde butiklerden alışveriş yapmaları çoğu kişiyi de bu butiklere yönlendiriyor. Uygun fiyatlara çok güzel kombinler yakalanabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

1 Yorum

    Merve Hanımzade

    Yazdıklarınız o kadar doğru ki hepsine hak vermemek mümkün değil. Hepimizin özendiği fenomenlerle alakalı kaçırdığımız en büyük nokta neredeyse tamamının kendine has tarzlarıyla dikkat çekerek bulundukları konuma geldikleri. Genel geçer kurallara uymayarak kendi çizgisinde ilerleyen ve zamanla başarı elde eden kişileri taklit etmek kimseyi hayalini kurduğu yerlere getirmeyecek.

    18 Haziran 2019 Cevapla

Bir cevap yazın