Post Image
156

Özel Günlerde Mutlu Hissettiren Kutu; Muhiku

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bir yandan işlerimiz kolaylaşırken bir yandan iş yükümüz arttı. Geçmişte bir mektubu yazmak ve göndermek başlı başlına zahmet iken geri dönüş aylar sonraydı ve cevap vermek için acele etmemize gerek yoktu. Fakat şimdi günde yüzlerce mail alıyor ve bu mailleri anında cevaplamak zorunda kalıyoruz. Dünyanın bir ucuna ulaşmak artık saniyelerimizi alıyor ama iş yükümüz de buna bağlı olarak artıyor. Hal böyle olunca vaktimiz daraldı, günler yetmez oldu.

Peki kendimize ve sevdiklerimize ayırdığımız anlar azalmak zorunda mı?

Vaktimizin az, mesafenin ise fazla olması bu teknoloji devri sayesinde aslında kıymet verdiğimiz kişilerin hayatındaki yeni olaylara (evlilik, yeni iş, mezuniyet, doğum…) ve onların özel günlerine yetişmemize engel değil. Artık sevdiklerimizi mutlu etmek, onlara önemli anlarında eşlik etmek, özel günlerini hatırladığımızı söylemek, onlar için anlamlı hediyeler almak Muhiku ile çok kolay!

Dev bir ekip, sizin ve sevdikleriniz için neyin daha iyi ve kullanışlı olacağını araştırıyor, size sunuyor ve seçtiğiniz hediyeleri en az sizin kadar büyük bir özveri ile sahiplerine ulaştırıyor.

Avukatlar Günü Hediye Kutuları

5 Nisan 1958 tarihinde İzmir Ticaret Odası, 2 günlük toplantının ardından “Barolar Birliği’nin” kuruluş çalışmalarına başlamıştır. Gerçekleştirilen görüşmeler sonucu 5 Nisan ”Avukatlar Günü” olarak kararlaştırılmıştır.

Yasalara ve hukuka bağlı olarak bireylerin hak ve özgürlüklerini koruyan; sorunları çözüme kavuşturmada yol gösteren avukatlar, hukuk sistemimizin vazgeçilmezidir. Avukatların da diğer meslekler gibi içinde barındırdığı sayısız problemleri, zorlukları ve güzellikleri vardır. Her gün onlarca iş telefonu alan avukatlar bir de sayısız tanıdık, dost, akraba sorularına maruz kaldıkları için bu özel günde danışmak için değil hatırlayıp aramanız ve günlerini şık bir Avukatlar Günü hediyesi ile kutlamanız eminiz onları çok mutlu edecektir.

Günlük telaşımızda bazen teşekkür etmeyi unutuyor, ne kadar önemli olduklarını onlara hissettiremiyor olabiliriz. Avukatlar Günü gibi özel günler aslında bunun için çok güzel bir fırsat!

Biz Muhiku ekibi olarak avukatların en çok vakit geçirdiği mekânları araştırarak onlar için Avukatlar Günü hediye seçeneklerimizi tekrar gözden geçirdik. Toplantılar, büro çalışmaları, ofisler ve adliyelerde günün büyük bir kısmını geçiren avukatların en çok kullandığı ve ihtiyaç duydukları ürünler şu şekilde sıralanabilir:

  • Yapacaklarını unutmamak, dava tarihlerini kaydetmek, toplantıları ayarlamak, iş takibi yapmak, seyahatlerini planlamak vb. işleri için ajanda, kalem, post-itler, masaüstü takvimleri.
  • Çalışma masalarında her zaman olan sıcak bir içecek için kupa, termos ve buna eşlik edecek lezzetli çikolatalar.
  • Gelen müvekkillerine, arkadaşlarına ikram etmek ve yanlarında taşımak için ferahlatıcı kolonyalar, kişisel hediyeler (saat, parfüm, kol düğmesi, kravat, gömlek, evrak çantası, cüzdan, kartvizitlik…), ofis dekorları gibi seçenekler bulunmaktadır.

Siz de çevrenizdeki avukat ve avukat adayları için hazırladığımız birbirinden farklı hediye kutularına kolaylıkla ulaşabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Savunma hakkı gibi kutsal bir kamu hizmeti gören tüm avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutluyoruz.

En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

Mayıs ayının ikinci haftası pazar günleri kutlanan Anneler günü, 2020 yılında 10 Mayıs Pazar gününe denk gelmektedir. Şüphesiz annelerimizin hakkı asla ödenmez ama onları mutlu etmek çok ama çok kolaydır.

Sadece varlığımızla ve bir tebessümümüzle bile mutlu olan annelerimize bu yıl farklı hediye vermek isteyen sizler için Muhiku özel Anneler Günü hediye kutuları tasarladı. Belirlenmiş günleri sevmediğimizi vurgulasak da maalesef bu günler dışında hediye almak çoğumuzun aklımıza gelmez. Aldığımız hediyeler de genelde çok çabuk karar verilmiş, son güne bırakılmış ve annemizin kendisine özel olmaktan çok ailenin diğer üyeleri için kullanabilecek ürünlerden oluşuyor.

Anneler Günü hediyesi seçenekleri içerisinde en çok satılanlar arasında mutfak eşyaları ve çiçekler yer alıyor. Annelere özel ödül plaketleri (yılın annesi, dünyanın en  iyi annesi…), takılar ( kolye, küpe, künye), çerçeveli fotoğraflar, süslü mesajlar, çikolata kutusu… liste bu şekilde uzayıp gidiyor.

Oysa annelerimizi en iyi tanıyan, onlarla en çok vakit geçiren bizler; onların hatıralara ve kalıcılığa daha çok önem verdiğini biliyoruz. Kahve seviyor ise güzel bir kahve ve fincan takımı; çay seviyorsa doğanın mucizesi çeşit çeşit -belki de hiç tatmadığı- çaylar, kendi elleriyle yapabileceği ve güzel vakit geçireceği deneyim setleri, evinde yıllar boyu saklayıp gelenlere kızım/ oğlum aldı diye gösterebileceği dekorasyon ürünleri, sevdiği çiçeğin kokusu kolonyalar, bakım ürünleri, seveceği bir kitap içeren çok yönlü bir hediye kutusu armağan etmek isteyenler için onlarca konsept hazırladık.

3. yılına giren Muhiku, müşterilerin talepleri doğrultusunda hediye konusunda her geçen gün düzenlemeler, eklemeler ve çıkarmalar yaparak gelişmektedir. Her bireyin farklı olduğunun bilincinde olarak ulaşabileceğimiz her kesime hitap eden, her isteğe cevap verebilecek ürünler sunmak ise asıl hedefimiz. Siz de annenizi bu güzel günde mutlu etmek, onu tanıdığınızı göstermek istiyorsanız kendi Anneler Günü hediyenizi kolaylıkla sitemizden oluşturabilirsiniz. Asla solmayacak sevgi çiçeğimiz annelerimizin ve anne yerine koyduklarımızın Anneler Günü’nü kutluyoruz!

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın