Post Image
257

Leopar Desenli Abiye Trençkot Modelleri

Leopar desenli abiye trençkot modelleri sezonun hit parçalarını oluştururken özellikle de Sonbahar ve Kış aylarında kadınların en sevdikleri popüler moda unsurları olarak da her sezon gardıroplardaki yerlerini alıyor. Bu tür kıyafetler 2019 sezonunda ‘animal print’ yani hayvan baskılı kıyafetlerin su yüzüne çıkmasıyla aranan parçalar literatüründeki yerini almayı başardı. Aslında leopar desenli ürünler her sezon tasarımcılar tarafından tercih ediliyor ve mağazalarda bayan reyonlarındaki yerlerini alıyor. Ama özellikle bu sene animal print akımıyla bayanlar tarafından aşina olunan leopar desenleri, daha göz alıcı ve orijinal formlarıyla mağaza stantlarında bayanları karşılıyor.

Hollogramlı Leopar Desenli Abiye Trençkot Modelleri

Yıllardır leopar baskılı kıyafetleri giymeye aşina olan kadınlar, 2019 senesinde leopar baskılı kıyafetlerde ne gibi farklı özelliklerle karşılaşacak? Ya da 2019 yılında özellikle leopar baskılı trençkot modellerini diğerlerinden ayıran şey nedir diye sorulduğunda öne çıkan parçalar şöyle sıralanıyor. Öncelikle bu yıl lepoar desen abiye trençler, parlak ve hollogramlı baskılarla gözler önüne çıkıyor. Bu anlamda; bakır – gümüş tonlarında ışıltılı leopar baskı çeşitliliği birçok kıyafeti olduğu gibi trençkotları da sarıyor. Leopar desenli kıyafetler hiçbir zaman masum moda parçalarından olmadığı zaten biliniyordu. Hatta tam aksine bu parçalar seksi ve kışkırtıcı parçalardandı. Ama bu sene yaldızlı, hollogramlı ve parlak renkleriyle daha da ihtişamlı formlarıyla göz okşuyorlar.

Leopar Desenli Abiye Trençkot Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Öncelikle leopar desenli trençkotlar suyu iten ve yağmura karşı korumalı kumaşlar olduğundan Kış aylarında da sıklıkla tercih ediliyor. Öte yandan bu tercihlerin vücut proporsiyonu göz önünde bulundurularak seçilmesi de gerekiyor. Örneğin ince belli bayanlara bele oturan dar kalıplı trenç modelleri, boyu kısa bayanlara kalça hizasında olan modeller, uzun boylu bayanlara dize kadar uzanan modeller tavsiye ediliyor. Peki, leopar baskılı trençkotların nasıl kombinlenmesi gerekiyor? Bu parçalar haddinden fazla iddialı parçalar olduğundan taytlarla kombinlenmesi ön görülüyor. Yani sıra stilettolar ya da binici çizmeleriyle de kombinlere son nokta konabiliyor. İddialı bayanlarsa dore tonlarında seçilmiş olan sigarette eteklerle kombinlerini taçlandırabiliyor.

Bir cevap yazın