Post Image
97

Kadın Modasını En İyi Takipleyen Markalar

Kadın modasını en iyi takipleyen markalar aşağıda detaylıca anlatılmıştır.

1)Network

1999 yılında kurulan yerli bir marka olan Network kadın modası denilince akla gelen en önemli markalardan biridir. Boyner grup bünyesinde faaliyet gösteren Network kıyafetten çantaya kadar geniş bir alanda kadın modasını en iyi takipleyen markaların başında gelir.

2)Divarese

1870 yılında, İtalya’nın Varese şehrinde kurulan Divarese, köklü ve klasik tarzını koruyarak modernizmi bünyesinde eritmiş, klasik tarzını zamanın yenilikçi ruhuyla sentezlemiş ve ortaya klasik tarzda modern stiller çıkarmayı başarmıştır. Ayakkabı ve çanta alanında kaliteli ve şık tarzdaki ürünleriyle kadın modasını en iyi takipleyen markalar arasında yerini almaktadır.

3)Mavi

1991’ de İstanbul’da kurulmuş yerli markalardan biri olan Mavi, özellikle kot pantolon ve spor giyim alanında kendini kanıtlamış kadın modasını en iyi takipleyen markalardan biridir. Jean kültürünün son yıllarda ülkemizde ve dünyada hızla yayılmasının bir sonucu olarak spor giyimi günlük giyimle buluşturan koleksiyonlar geliştirmiştir. Spor tişörtler, gömlekler, pantolonlar, bluzlar ve ayakkabı ile çanta alanlarında kaliteli ürünler sunarak kadın modasında öncü markalardan biri haline gelmiştir.

4) Fabrika

Boyner grup bünyesinde faaliyet gösteren Fabrika, kıyafetten çantaya kadar geniş bir alanda kadın modasını en iyi takipleyen markalar arasında yer almaktadır. Morhipo alışveriş sitesinin kendi butiği olarak kurduğu People BY Fabrika ise yine aynı markanın ürünlerinin satışa sunulduğu kadınlara yönelik bir butik olarak internetten alışveriş yapmak isteyen müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

5)İpekyol

1989 yılında İstanbul Nişantaşı’nda ilk mağazasını açan yerli markalardan olan İpekyol, kadın giyim sektöründeki en saygın hazır giyim markaları arasında yerini almıştır. Özellikle çalışan kadınların ofisteki şıklık arayışlarında önemli bir yeri olan İpekyol, stil sahibi, kaliteli ve şık kesimlerin canlı tasarımlarla kombine edildiği klasik tarzını muhafaza eden kadın modasını en iyi takipleyen markalardan biridir.

6) Faik Sönmez

1950 yılında İstanbul’ da kurulan yerli markalardan biri olan Faik Sönmez, hem rahatına önem veren hem de şıklığından taviz vermek istemeyen tarz sahibi kadınların tercih ettiği önemli bir markadır. Özellikle mont, ceket, kaban konusunda kaliteli ve şık kesimleriyle kadın modasına öncülük eden trendlerin ortaya çıkmasını sağlayan markalar arasında bulunmaktadır.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın