Post Image
286

Kadın aşk için erkek cazibe için aldatır

Aslında her erkek aldatır. Sadece aldatmanın olabilmesi için uygun şartların bir arada olması gerekir. Bir aldatma varsa ortada ve de aldatan taraf bayansa gerçek manada aldatmadan söz edebiliriz. Çünkü erkek genellikle cinsellik için aldatır. Kadın ise aşk için. Eşini deli gibi seven bir erkek cinsel deneyim için bir kadınla çok rahat birlikte olabilir. Kadın için bu durum pekte öyle değildir. Kadınlar birlikteliklerini duygularıyla yaşarlar.

Mesela erkeklerin görselliğe önem vermiyorum demesi katiyen doğru değildir. Erkekler hazzı görsel yaşarlar. Kadınlarda ise görsellik ikinci planda yer alır.

Evlilik aşkı bitirmez. Aşk sadece unutulur. Aşkı unutturan taraf ise kadındır. Evlendikten sonra kendine gerekli özeni göstermeyen kadın erkek tarafından arzu edilmez hale gelir. Bu da kadının cazibesini yitirmesine sebep olur. Cazibesini yitiren kadın her geçen gün ipleri tamamıyla salmaya başlar. Buradaki yapılan hata, kişinin kendine kendi için özen göstermemesinden ileri gelir. Ama biz yıllardır millet için yaşayan bir toplum olduğumuz için kendimize gereken özeni göstermek için bile başka insanları sebep gösterebiliyoruz. İnsanlar alışkın olmadığı bir şeyi belli süre sonra yapmayı bırakırlar. Evlenen kişilerin altı ay sonra değişmelerinin sebebi tamamıyla bu yüzden. Kişi artık yapmacık olmaktan çıkıp kendi olmaya başlıyor. Çünkü yaşam alanları ortak alan üzerine kurulu… Kadınlar genellikle kadınlar için süslenir ya da çok özel gecelerde eşlerine jest yapmak için… Ne kadar garip ve çelişkili bir durum değil mi?

Kaynak : Sakaryadanhaber

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın