Post Image
187

İnce Belinizi ve Dolgun Kalçalarınızı Saklamayın

Yuvarlak hatlar ve dolgun kalçalar denilince akla ilk gelen isimlerde biridir Beyonce. Dünyaca ünlü yıldız birçok kadına ilham kaynağı olmuş belki milyonlarca genç kızın idolü olmuştur. Onun öncesine kadar kadınlar iri kalçalarını saklama gereği duyarken; şimdi ön plana çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Beyonce, bu konuda o kadar iyi bir örnek ki; kadınlara vücutlarından utanmamaları gerektiğini, hatta onunla gurur duymaları gerektiğini öğretti.

Beyonce Dolgun Kalçaları İle Herkesi Etkilemeyi Başarıyor 

Beyonce gibi dolgun kalçalarınız ile etkileyici bir görüntü vermek istiyorsanız; doğru parçaları seçmek zorundasınızdır. Örneğin elbise giyeceğiniz zaman bol kesimli tercihler yapmak yerine, tam tersine vücudunuzu saran modelleri seçmelisiniz. Ancak bu şekilde kalçalarınızı etkileyici bir şekilde ön plana çıkarabilirsiniz. Tabi bunun yanı sıra ince bir bel de bu dikkat çekici tablonun en önemli adımıdır. Elbise ve eteklerde vücudunuzu sarmasına özen göstermeli hatta pantolon tercihlerinizde bile bol kesimli modellerden kaçınmalısınız. Çünkü bu modeller sizi yuvarlak hatlı değil kilolu gösterecektir.

Birçok kadının ön yargılı yaklaşmasına rağmen kısa üst bluzlar ve belinizi açıkta bırakan şort ya da pantolonlarda tam size göredir. Çünkü bu şekilde belinizin inceliği ve dümdüz karnınız ortaya çıkarken dolgun kalçalarınız ile seksi bir hava yaratabilirsiniz. Ama belirttiğimiz gibi işin sırrı doğru parçaları doğru şekilde kombin yapmakta gizlidir.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın