Post Image
129

Evlilik Teklifi için Tektaş Seçimi

Tek taş evlilik tekliflerinin evrensel başrolüdür. Hayatınızın en güzel gününde müstakbel eşinize armağan edeceğiniz ve ömür boyu takması umuduyla sunduğunuz pırlanta yüzükleri seçerken bazı püf noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle en mutlu gününüze başlamak için aşık olduğunuz kadına vereceğiniz pırlanta yüzüğü seçerken fiyattan ziyade kalitenin önemli olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Aşkın ve mutluluğun elbette fiyatla ölçülmesi söz konusu değildir. Pırlanta taşının küçük olması ya da büyük olması bu noktada taşıdığı anlamı değiştirmeyecektir. Sitemiz üzerinden kalitesi ve güvenilirliği bağımsız elmas kuruluşları tarafından belgelenmiş olan tüm pırlanta yüzük modelleri arasından bütçenize en uygun olanı bulabilirsiniz. Pırlanta yüzük seçerken müstakbel eşinizin tarzına dikkat etmeniz gerekmektedir. Birçok pırlanta kesimi vardır. Bu kesimler arasından hangisini daha çok beğeneceğine karar verebilmek için günlük kullandığı aksesuar ve mücevherlere bakabilirsiniz. Eğer genellikle daha şatafatlı ve gösterişli takılar tercih ediyorsa, baget kesim pırlanta yüzüklere göz atabilirsiniz. Daha sadelikten yana olan gelin adayları için prenses kesim her zaman başarılı bir seçimdir.

Pırlanta

Pırlanta satın alırken sitemiz üzerinden birçok farklı tasarım ve kesime göz atabilirsiniz. Özellikle kuyumculuk alanında ihtisas yapmamış ve uzmanlığı olmayan kişilerin çıplak göz ile pırlantanın kalitesini, karatını ve berraklığını anlayabilmesi söz konusu değildir. Bu gibi durumlarda olduğundan daha yüksek değerlere satılan pırlanta yüzükler uğraşmamak için sertifikalı yüzükler satın almanız gerekmektedir. Bağımsız elmas kuruluşları tarafından yapılan belgelemelerde, kullanılan pırlanta taşının ne kadar kaliteli olduğu, karatı, kusurları ve berraklığı belgelenmektedir. Bundan dolayı da evlilik teklifi için tektaş seçimi yaparken bir ömür boyu yüzüğü kullanabilmek için kaliteli ve sertifikalı yüzükler seçmeniz gerekmektedir.

Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük modelleri kesimine göre adlandırılmaktadır. 2019 senesinin en popüler kesimi ise baget kesimdir. Baget kesimler her yaş için uygun bir yüzük modelidir. Geçmiş dönemlerden beri aşkın simgesi olan pırlanta yüzük; elmasın yüz binlerce süren yolculuğundan sonra ışıltı ve eşsiz güzellikteki haline kavuşmaktadır. Elmas, yer yüzündeki en sert madendir. Bundan dolayı da yalnızca farklı bir elmas ile kesilmesi mümkündür. Elmasın oluşumu sırasında yaşadığı tüm basınç ve çevresel unsurlar ise elmasa ışıltı vermeyi sağlamaktadır. Elmasın binlerce yıllık mücadelesinden sonra ışıltısı ve zarafeti ile ortaya çıkan pırlanta taşının kadınlara atfedilmesinin de büyük nedeni de bu olmaktadır. Elmas, eskidikçe değer kazanan ve her zaman için ışıltısı ile göz kamaştıran bir taş olarak evlilik tekliflerinin vazgeçilmezidir.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın