Post Image
2.5K

Ev dekorasyonunda geometrik desenlerle bütünlüğü yakalamaya ne dersiniz?

Evinize farklı bir hava kazandırmak istiyor ve bilinenin aksine sıradanlığı yıkmak isteyenler için geometrik dekorasyon planlamasına ne dersiniz?

geometrik-ev-dekorasyon-ornekleri-nr93.j

Her yıl değişen trendler ve ev dekorasyonlarıyla beraber son zamanlarda evinde sıradanlıktan ziyade farklı bir hava kazandırmak ve daha marjinal olmak adına geometrik desenleri evinize getirdik! Evinizi olduğundan daha canlı gösterip sıradanlıktan kurtaran geometrik desenleri dizayn etmenin püf noktalarını bir araya getirdik.

ev-dekorasyonunda-geometrik-kombini-N2ZI

 Geometrik deninice akla tablolar, desenler ve farklı boyutlardaki eşyalar geliyor. Evinizi standartların üzerine taşımak ve farklılık kazandırmak istiyorsanız geometrinin gücünden yararlanabilirsiniz.

ev-dekorasyonunda-geometrik-sekill-QaUB.

Neredeyse 2018’den itibaren trend haline gelen bu akım 2019’da da devam ediyor. Geometrik desenleri masanızda, koltuklarınızda, sehpalarda, halılarınızda veya tablolarınızda kullanabilirsiniz.

feometrik-desenli-ev-dekorasyonu-1z41.jp

Geometrik dekorasyona verilebilecek en güzel örneklerden biri de koltuklardır. Evi küçük olanlar için oldukça kullanışlı olan L tipi koltukları dairesel bir orta sehpa ile şekil olarak geometrik dekorasyon kombini yapabilirsiniz. Veya geometrik desenleri perdelerinizde çizgili olarak kullanarak evinize bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz.

ev-dekorasyonunda-geometrik-sekill-DgkA.

Kitaplık, masa gibi dekoratif modellere yön veren eşyaları oval dikdörgen veya üçgen şeklinde kullanabilirsiniz. Bu sayede evinizde geometrik bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Ancak ev eşyalarınıza geometri bir renk kazandırmak istiyorsanız eşyalar üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.

geometrik-ev-dekorasyonu-nasil-yapi-MO0x

BENZER YAZILAR

3 Yorum

  Selda

  geometrik desenli dekorasyon fikrini ilk defa bahçemize yaptırdığım çini masa ile denedim, gerçekten çok güzel ve dikkat çekici oldu. ilerleyen zamanlarda evimin salonunda da denemeyi düşünüyorum, nasıl duracağı konusunda bazı endişelerim var ama…

  29 Haziran 2019 Cevapla
  Fatma

  Ev dekorasyonunda geometrik desenler eğer akıllıca ve sade seçimlerle yapılırsa odayı ve evi olduğundan daha güzel gösterebilir. Ama köşeli çizimler beni bazen rahatsız ediyor. Özellikle işten geldiğimde karşımda boş bir duvar görmek ve onu izlemek daha rahatlatıcı oluyor. Bu sebeple pek benlik değil sanırım geometrik desenli odalar.

  3 Temmuz 2019 Cevapla

Bir cevap yazın