Post Image
391

Erkeklerin Hoşlandığı En İyi Kadın Parfümleri

Hanımlar parfümlerini seçerken İlk olarak kendi beğenilerine göre hareket ederler. Fakat beylerin, parfümlerini beğenmeleri de son aşama’da mühimdir. Zira kadın parfümü önerileri baz alındığında parfüm değerlendirmesi yapıldığında erkeklerin en hoşlandığı kadın parfümleri sıralama başlangıcında yer almaktadır. Bu yüzden kadınlar için yapılan parfüm önerisi karşı tür şu demek oluyor ki erkeklerin en çok beğenmiş olduğu, trend olan kokulardan olmalıdır. Gelin öne çıkan modellere birlikte göz atalım.

Burberry Weekend

Burberry Weekend en çok tercih edilen kadın parfümlerinden’dir. Çünkü erkeklerin de en çok beğendiği parfümlerin başında gelmektedir. Öncelik ile ferah bir koku hissi vermektedir. Hem de canlılıkla doldurulmuş haraketli ve çiçeksi bir parfüm’dür. Parfüm ortamında mandalina ve yeşillik kokularının barındığını hissedersiniz. Yabani gülün ve şeftali çiçeğinin natural kokusunu, ortamında sahip olan bu özel parfümü erkekler doğrultusunda çekici kılan bir başka özelliği de sandal ve sedir ağaçlarının misk kokuları bulunmaktadır. İşte bu sayede kadın parfümü önerileri listesinde mühim bir yerdedir.

Gucci

İşte nefis bir parfüm daha. Üst noktalarında yaydığı böğürtlen ve bergamot meyvelerinin kokusu yanı sıra orta noktalarda verilen portakal çiçeği kokularıyla çekici bir parfüm olmayı başarmıştır. Alt noktalarında ise bu özel parfümün sandal ağacı yanı sıra paçuli kokuları formülünü etkin kılmaktadır. En çok tercih edilen ve erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri arasında olmayı başarmıştır.

Boudoir Vivienne Westwood

Bu koku gerektiğince feminen bir yapıya sahiptir. Baştan çıkarıcı ve esrarengiz bir koku olarak erkeklerin en çok beğendiği parfümler arasında yer bulmuştur. Genellikle sümbül, süsen kökü, bergamot ve kakule ile birleşime katılan tütün yaprakları, tarçın kokularıyla özel bir tecrübe sunuyor. Hem kadınların hem de erkeklerin en beğendiği kadın parfümleri arasında yer almayı muhakkak hak ediyor.

Dior Hypnotic Poison

Kadınlar icin parfüm önerisi listesinde yer alan bu parfüm kadınsı özelliklerine güvenen, esrarengiz fakat yürekli kadınların tercih ettikleri parfümler’dir. Bu amaçla erkeklerin ilgisini çeken parfümlerin başında gelmektedir. Böylesine kadınsı bir parfüm olmasını gerçekleştiren formülünde ise zambak, vanilya, yasemin ve acıbademin bulunduğunu söyleyelim. Bu özel notalara sahip parfüm kadınsı dürtüleri ve özellikleri ön plana koymaktadır. Etkin formülü ile erkeklerin en çok beğendikleri parfüm olması yanı sıra yaydığı kokular yardımıyla hipnotize etkisiyle de baş döndürmektedir. Erkeklerin unutmayacakları ve burunlarında, akıllarında iz bırakan parfüm olarak listede konumunu almaktadır.

Tom Ford Black Orchid

Şehvetli ve aynı vakitte asalet uyandırıcı kokulardan biri hangisidir dersek karşımıza Tom Ford Black Orchid çıkacaktır. Kuş üzümü ile beraber taze bergamot kokularını özel formülleriyle birleştiren bu baştan çıkarıcı koku son derece şehvetli bir kokudur. Bu sayede erkeklerin çok ilgisini çekmektedir. Çiçek kokuların yanı sıra meyve kokularını da harmanlayan bu özel parfüm erkeklerin sevdiği asil kokulardandır.

Miss Dior Cherie

Kadınlar için parfüm önerisi listesinde olan ve erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri içersinde olan Miss Dior Cherie değişik formülü yardımıyla hayatın hareketliliğini yaşayan, maceracı kadınların kokusudur. Hayatta beğenilen kadınların erkekleri, bu parfüme bayılırlar. Adeta bu koku erkek cinsine mutluluk veriyor. Yeşil mandalina yanı sıra çilek marmelatlı ve taze paçuli sahibi olan kokusuyla genç ve ruhu canlı olan kadınların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

Fan di Fendi

Karşımıza çıkan kadın parfümü önerileri içersinde oryantal kokulardandır. Altın renginde şişesiyle de varlıklı ve görkemli, ihtişamlı bir hava katmaktadır. Formülünde mandalina, deri ve paçuli notalarıyla erkeklerin ilgisini çekmektedir.

Lolita Lempicka Feminine

Listede olmazsa olmaz kokulardan biri de kuşkusuz Lolita Lempica Feminine olmaktadır. Romantik kokular arasında her vakit listede olan bu özel kokunun içerisinde menekşeden meyana, amerana kirazından vanilyaya kadar son derece şehvetli ve etkin kokular bulunmaktadır.

BENZER YAZILAR

7 Yorum

  seda sarac

  Dior Hypnotic Poison kullandığım parfümüm ve birde bunu altın renginde olan var. Onun kokusunu da çok beğeniyorum.

  21 Haziran 2019 Cevapla
  Hasan Yeşil

  Bir erkek olarak meyveli yada şekerli parfümlerden çok daha hafif kokuları beğeniyorum. Diğer kokular çok ağır olduğu için ve bazı bayanlarımızda bolca sıktıkları zaman toplu taşımada filan baş ağrısına sebep olabiliyor. Biz erkekler hafif kokulardan hoşlanıyoruz hangisi hafifse onları tercih edebilirsiniz. Fakat kadınların parfümü erkek için kullandığını düşünmüyorum. Kadınlar herşeyi diğer kadınlar için yapar 🙂

  22 Haziran 2019 Cevapla
  Gezginsezer

  Sevdiğim parfumlerin başında Tom Ford geliyor harika çekici bir kokusu olmakla beraber dikkatleri üstüne cekmekte 1 numara. Tskler bilgilendirici yaziniz için

  23 Haziran 2019 Cevapla
  Cihan Doğan

  Parfüm değilde deodorant kullanmayı seviyorum parfüm ozon tabakasına zarar veriyor bilinçli şekilde kullanmamız lazım gerçekten bazen otobüslerde yanımızdan geçen biri olursa nefes alamıyoruz

  23 Haziran 2019 Cevapla
  Mehmet Ortaç

  Erkeklerin hoşlandığı en iyi kadın parfümlerini detaylı olarak bilmem ama benim bu liste içerisindeki favorim Tom Ford Black Orchid. Bu arada unisex bir parfüm aslında bu. Bir dönem ben de kullandım 🙂 Şu anda eşim kullanmaya devam ediyor.

  24 Haziran 2019 Cevapla
  Baran

  Erkeklerin bir kadın üzerinde hoşlandığı kokular genelde hafif ve çok boğucu olmayan kokular oluyor. Bu listeden özellikle Burberry Weekend benim de ilgimi çeken ve bir kadına yakıştığını düşündüğüm bir parfüm. Diğerlerine göre çok daha hafif ve buruna hoş geliyor.

  29 Haziran 2019 Cevapla
  Aynur EKİCİ

  Bende Tom Ford hayranıyım cok hafif ve etkileyici akılda kalıcı bir kokusu var, kalıcı bir parfüm olmasıda cabası..

  29 Haziran 2019 Cevapla

Bir cevap yazın