Post Image
118

Dünyaca ünlü yıldızların fit ve güzel kalma sırları

Dünyaca ünlü yıldızların fit ve güzel kalma sırlarını sizler için derledik. İşte Kime vegan kimi ise protein ağırlıklı beslenmeden vazgeçmeyen ünlü yıldızlar…

RIHANNA: Makyaj markasının ardından iç çamaşırı markası ile de dünyaya yayılan başarılı ve güzel şarkıcı, günde 5 öğün yiyor ve bu öğünlerin içinde bol bol protein, karbonhidrat, lif, doğal yağ ve su bulunuyor. Genelde tatlılardan uzak durmaya dikkat ediyor.
Haftada 3 kere 25-30 dakikalık egzersiz yapan Barbadoslu güzel, diğer günlerde ise özel eğitmeniyle spor salonuna gidiyor.

rihanna-Jgpj.jpg

Böyle bir vücuda sahip olduğu için ne kadar da şanslı diye düşündüğünüz yıldızlar, o ölçülere kavuşmak için yıllarını harcıyor ve bir ömür boyu diyet programlarına sadık kalıyorlar. Siz de hem fit hem de güzel görünmek istiyorsanız ünlülerin beslenme sırlarından yararlanabilirsiniz.

unlu-yildizlarin-guzellik-sirlari-2iIV.j

BEYONCE: Limon, wasabi gibi protein ve asidik oranı zengin olan gıdaları beslenme programından eksik etmiyor. Genelde sebze tüketimi yapan Beyonce, balık tüketmeyi de asla ihmal etmiyor.
Ünlü şarkıcının vücudunun fit ve sıkı olmasının asıl nedeni ise yaptığı egzersizler.
Kondisyon, deniz bisikleti ve dayanıklılık için yaptığı sıçrama ve atlama hareketleri onu hepimizin hayran olduğu formda tutuyor.

beyonce-S6lN.jpg

JENNA DEWAN: Jenna Dewan, vegan diyeti ve sağlıklı besinler tüketmesiyle ünlü… Dewan, sabah kahvaltılarında smoothie, öğlen ve akşam yemeklerinde vazgeçilmezi olan salatalar, kinoa ve sebze tüketmekten vazgeçmiyor.

jenna-devin-hOgX.jpg

JENNIFER ANISTON: Hollywood Yıldızı Aniston, proteinli smoothie içeceğini kahvaltı sofralarından eksik etmiyor, bazen yumurta akı bazen de yulaf tüketiyor. Sebze, meyve, tavuk ve deniz ürünleri, Aniston’ın formunu korumasına yardımcı olan en büyük faktörler arasında.

jennifer-aniston-mENa.jpg

JESSICA ALBA: Kusursuz fiziğiyle öne çıkan Alba, kahvaltılarda protein ağırlıklı beslenerek yulaf ezmesi ile muz tüketiyor. İki hafta boyunca sabahları limonlu ılık su içmeyi ihmal etmiyor. Buna ara verdiğinde ise hindistan cevizi suyu ile yerini dolduruyor. Fit kalmasının en büyük sırrı ise yüksek oranda antioksidan içeren maça çayı!
Fast-food tüketimi yapmayan Jessica Alba, tatlı ve çikolatalardan da vazgeçmiyor. Yoga derslerini de ihmal etmiyor.

jessica-alba-yeFH.jpg

MIRANDA KERR: Eski Victoria’s Secret mankenlerinden biri olan Kerr, vitamin detokslarından vazgeçmiyor ve içerisinde bulunan armut, ananas, üzüm ve brokoli gibi sağlıklı yiyeceklerin vitamin içeceklerini içmeyi de asla ihmal etmiyor. Bebek suratlı güzel modelin diğer bir sırrı ise yoga yapmak.

miranda-kerr-spT1.jpg

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın