Post Image
127

Dudaklarının rengi ilk buluşmada ne anlama geliyor ?

Kırmızı
Dünyadaki kadınlar tarafından en çok kullanılan tonlardan biridir. Kendinden emin bir kadın olduğunu ve sahip olduğu sorumlulukların üstesinden gelebileceğini gösteriyor. Kırmızı bir dudak tutku ve heyecanı temsil ediyor.

Bordo
Dudaklarınızda bu rengi kullanırsanız, güçlü bir insan olduğunuzu, şiddetli bir karaktere sahip olduğunuzu, eylemlerinizin sonuçlarını milimetreyle analiz eden bir olduğunuzu ve değişimin ilk anında kendinizi boşluğa atmadığınızı ortaya koyarsınız.

Pembe/Fuşya
Pembe, masumiyetle ilişkilendirilen renktir, ancak pembenin daha yoğun bir tonunu tercih ederseniz, saf ve cesur arasında bir insan olduğunuz mesajını gönderirsiniz.

Canlı Mercan
Eğlenceli ve heveslisiniz ve her şeyin dengeli olmasını seviyorsunuz demektir. Bu yüzden bu renk ile bir randevuda bulunuyorsanız unutmayın ki alacağınızdan daha fazlasını vermeyeceksiniz.

Renksiz ve çıplak dudaklar
Yaptığınız her şeyi çok ciddiye alıyorsunuz demektir. Hayattan keyif aldığınız kadar yaşamın ciddiyeti de ağır basıyordur.

Turuncu
Kesinlikle tüm anlaşmaların dışında, bu ruj tonu cesur ama aynı zamanda neşeli bir kişiliğe de sahip olduğunuzu bize söylüyor.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın