Post Image
239

Dekolte Sevenlere Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Evlilik elbette hayatınızın en önemli günü ve bu günde etkili bir gelinlikle dünya evine girmek sizin en doğal hakkınız. Düğün hazırlıklarının arasındaki en temel görev gelinlik seçimi oluyor ve büyük bir önem taşıyor. Kendi zevklerinizin yanı sıra düğün mekanı, teması ve düğünün yapılacağı mevsimde büyük rol oynuyor. Düğününüzü yüksek gösterişli bir balo salonu saray ya da düğün salonunda yapmayı düşünüyorsanız; bu mekana göre de gösterişli bir gelinlik tercihiniz olmalıdır.

Salona adımınızı attığınız anda tüm gözlerin üzerinizde olmasını ve davetlilerin büyülenmesini istiyorsanız kesinlikle kuyruklu gelinlik modellerini incelemenizi tavsiye ediyorum. Seçiminizi gösterişli bir gelinlik üzerinden yapmak istiyorsanız birçok gelinlik markası da kuyruklu gelinlik modelleri için bu sezon hız kesmeden koleksiyonlarında bu gelinlik modellerine yer veriyor.

Aksesuarlarla daha ihtişamlı bir görünüm elde ediliyor

Dantel, taş ve işleme gibi farklı püf noktalarla kuyruk kısmı bu modellerde çok fazla gösterişli hale getirilmektedir. Dekolte tercihinizi de, arka taraftan yana kullanmalısınız çünkü dikkatler kuyrukta olacaktır. Sırt dekolteli ve kuyruklu gelinlikler sizi fazlasıyla zarif ve prensesler gibi gösterecektir. Kabarık gelinliklerin aksine kuyruk detayı daha görünüşlü bir görünüm yaratıyor. Eğer prenses gelinlik modelleri arasından tercih yapacaksanız; kuyrukla gelinliğinizi muhteşem bir görünümle buluşturma fırsatı elde edeceksiniz.

Bunların yanı sıra daha çok düz kesimli gelinliklerde de kuyruk kullanmak oldukça moda halinde. Vücut şeklinizi, hatlarınızı da fazla abartı olmadan ortaya çıkarmak istiyorsanız; balık formlu gelinliklere de göz gezdirebilirsiniz ve kuyruğun görünümü bu gelinlik modellerinde çok daha ön planda kalacaktır. Dantel ile kaplanmış gelinliklerde de kuyruk detayı muhteşem bir bütünlük sağlayacaktır.

Tabii ki kuyruklu gelinlik tercih ettiyseniz; yürüme ve hareket etme konusunda da oldukça dikkatli olmalısınız. Adımlarınızı biraz daha öne doğru attığınızda kuyruğun sizi engellemesinin önüne geçersiniz. Tarihi mekân otel, kır düğünü gibi mekanlarda kısa ya da orta boyda kuyruklu model tercih etmelisiniz. Nitekim büyük bir düğün salonu veya balo salonunda düğün yapmayı düşünüyorsanız uzun ve büyük bir kuyruklu model kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın