Post Image
167

ColdBrew için Doğru Tercih Espresso Perfetto

Coldbrew için doğru tercih EspressoPerfetto olarak işletmeleriniz ve bireysel kullanım için en doğru ekipmanları sizlere sunuyoruz. ColdBrew, soğuk kahve demleme ekipmanı ve yöntemidir. Soğuk suyla demlenen kahvelerde, asidite oranı düşük olduğu için tatları oldukça hoş ve yumuşaktır. Coldbrew; yavaş demleme yöntemiyle hazırlanır. Bu özelliği ile daha yumuşak içimli bir kahve hazırlanmanıza olanak tanır. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan soğuk kahveyi bir üst segmente taşıyan Coldbrew hazırlamak için kullanabileceğiniz coldbrew makineleri; soğuk su içinde kahvenin filtreli bir haznede bekletilmesi ile hazırlanır. Bu tekniğe Kyoto ya da Dutchda denilmektedir.Coldbrew kahveleri, klasik soğuk kahvelerden daha farklı şekilde hazırlanır. Klasik yöntemlerle hazırlanan soğuk kahveler, sıcak şekilde hazırlanan kahvelere buz eklenmesi ile sunulur. Ancak coldbrew yönteminde kahve soğuk su le demlenir ve buzdolabında en az 12 saat bekletilmelidir. Bu avantajı ile sıcak su ile demlenmiş olan kahvelerdeki gibi yüksek asidite oranları da bulunmaz.

Soğuk Demleme

Soğuk demleme için başvurabileceğiniz ilk adres olan EspressoPerfetto tüm dünyada güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti kanıtlanmış bir firmadır. Espresso denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan EspressoPerfetto, her zaman en taze ve en lezzetli kahve içmenizi önemser. Bundan dolayı tüm yöntemler için en mükemmel demleme ve hazırlama ekipmanlarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Bunun dışında EspressoPerfetto olarak Kavacık –  Beykoz’da bulunan cafe ve showroomlarımızı da ziyaret edebilir ve kahve makinelerimizde özenle hazırladığımız taze kahvelerimizi deneyimleyebilirsiniz. Coldbrew modelleri için sitemizde ürünleri karşılaştırarak ihtiyaç duyduğunuz modeli temin edebilirsiniz. Öte yandan işletmeleriniz için soğuk su demleme ekipmanları arasında bulunan Coldbrew modelleri sayesinde en lezzetli ve gurme notalara sahip kahveleri hazırlayabilir ve müşterilerinize sunabilir. İhtiyacınız olan bütünekipmanların elinizin altında olması sayesinde yaz günlerinde serinletici ve bir o kadar da lezzetli coldbrew kahvelerinizi kolayca yapabilir ve yaz esintisinde müşterilerinize sunabilirsiniz.

Coldbrew Fiyatları

Coldbrew fiyatları için sitemize göz atabilirsiniz. Özellikle seçili ürünlerde en iyi fiyat garantisi ile avantajlı ve kaliteli ürünleri temin edebilirsiniz. Öte yandan özellikle 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargonun ücretsiz olması ile coldbrew fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Sitemiz üzerinden kahve ekipmanı ve kahveye dair ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın