Post Image
206

Bu Yılın Modası Mus Çoraplar

Bu Yılın Modası Mus Çoraplar

Mus çoraplar, bacakları baştan aşağı saran özellikle opak yani teni göstermeyecek derecedeki yoğun dokumaya sahip olan çorap modelleri olarak biliniyor. Bu yıl yeni sezonda ön plana çıkan mus çorap modelleriyse oldukça iddialı seçeneklerle geliyor. Her Son bahar ve Kış sezonunun olmazsa olmazına dönüşen mus çoraplar 2019 yılında da en çok kullanılan destekçi moda ürünlerden olarak gösteriliyor. Bunun sebebiyse kadınların özellikle kışın soğuk havalarda mus çorap detayı kullanmadan etek ya da kısa elbise formundaki kıyafetleri giyememesidir.

Dantelli ve İncili 2019 Mus Çorap Modası

Bu yılın mus çorap stillerine bakıldığında popüler olan siyah çorapların yine moda sahnesinde yer aldığı kolayca fark edilebiliyor. Özellikle dantel detaylı, taşlı ya da incili siyah mus çoraplar göz dolduran formuyla mağazalardaki yerini alıyor. Bu çorap modelleri kırmızı bir stilettoyla kullanıldığındaysa göz okşayan ve dikkat çeken bir stile dönüşüyor.

Çiçekli Mus Çorap Modelleri

Ek olarak kenarlarında çiçek detaylarıyla detaylandırılmış olan mus çorap modelleri ise gün içinde cadde – sokak modasında, ofiste hatta okulda kullanılmak üzere öneriliyor. Yine arkası baştan sona çizgi detaylı olan mus çorap modelleriyse kadınları daha seksi ve kışkırtıcı gösteriyor. Baklava desenli mus çorap modelleriyse daha sportif ve güncel formlardan oluşuyor. Örneğin baklava desenlerine sahip olan yarı opak bir mus çorap her zaman kadınlar arasında; spor ayakkabılar, Loafer ayakkabılar ya da Sneakerslerle sıklıkla tercih ediliyor. Mini eteklerin altında oldukça güzel bir detay olarak duran duran mus çoraplar özellikle kış mevsiminde bayanlara bu gibi kısa eteklerde eşlik ediyor.

Vizon Rengi Mus Çorap Trendi

Yine kışa özel bir renk olarak tanınan elegan vizon renkleri de kaliteli ve etkili tavırlarıyla bu yıl ön plana çıkıyor. Her renkle ve her tür kıyafetler kullanılabilecek olan vizon rengi mus çoraplar tıpkı siyah çorap gibi gardıroplarda popüler ve ön görülen çorap stillerini oluşturuyor. Zira her kıyafete uyumlu olabilecek olan vizon mus çoraplar tıpkı siyah çoraplarda olduğu kadar kombin kolaylığı sağlıyor.

      

Bir cevap yazın