Post Image
123

Bensu Soral Koton’un yeni reklam yüzü oldu

Bensu Soral, Koton markasının yeni reklam yüzü oldu. Yıllardır oyuncu Fahriye Evcen’le çalışan ünlü marka, Evcen’in hamileliği ve doğum süreci nedeniyle reklam yüzünü değiştirdi. Markanın yeni temsilcisi Bensu Soral oldu. 

Ünlü oyuncu markanın yeni sezon reklam filmlerinde rol alacak. Soral, “Koton ile yeni bir kampanyaya başlıyoruz. Bir oyuncu olarak iyi projelerde yer almak beni ne kadar mutlu ediyorsa kendimi yakın hissettiğim bir markanın yüzü olmak da beni o kadar heyecanlandırıyor.Ayrıca modayı çok seven biri olarak Koton gibi büyük ve global bir markanın yüzü olmaktan da gurur duydum. İlk reklam filmimizi çektik. Enerjisi yüksek, moda severleri heyecanlandıracak farklı reklamlarla sürprizlerimiz devam edecek” dedi.

Soral, ilk reklam filmiyle Koton’un yeni sezon kadın koleksiyonunun en moda ve trend parçalarını ekranlara taşıyacak.

Bensu Soral’ın anlaşma karşılığı 1,5 milyon TL alacağı iddia edildi…

Bensu Soral'ın 8 yaş büyük sevgilisi Hakan Baş kimdir romantik evlenme teklifi!Bensu Soral’ın 8 yaş büyük sevgilisi Hakan Baş kimdir romantik evlenme teklifi!

 

Fahriye Evcen'in hastalığı ne hamileliğinin 7. ayında doktordan kötü haberFahriye Evcen’in hastalığı ne hamileliğinin 7. ayında doktordan kötü haber

 

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın