Post Image
331

Bebekler için yuvarlak yatak modelleri yuvarlak karyolalardan ilham alın!

Bebeğinizin konforu, alandan yer kazanmak ve mobilya modasına ayak uydurmak için yuvarlak yatak modellerini sizler için bir araya getirdik!

Bebeğiniz için farklı, modern, gösterişli bir bebek odası fikirlerine ihtiyacınız varsa size ilham verebilmek adına elmaelma.com olarak bir araya getirdiğimiz yuvarlak yatak ve karyola modellerine göz atabilirsiniz.

bebek-oldasi-dekorasyon-fikirleri-HGu8.j

Dekorasyon modasından sadece salon ve mutfak değil aynı zamanda bebek odalarında da yerini alıyor! Bebeğinizin hem konforunu sağlamak hem de alandan yer kazanmak için özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bebek yatağı modellerinden biri de yuvarlak karyolalardır. Dekorasyon modasında da ebeveynlerin gözdesi olan yuvarlak yatak modelleri aynı zamanda bebeğinizin odasına farklı bir görünüm de kazandırıyor. 

bebek-odasi-dekorasyon-icin-yuvarl-z20Q.

Bebeğinizin büyümeye başlamasıyla beraber eşyalarınında değişeceğini göz önünde bulundurursak işinizi kolaylaştıracak bir önerimiz var. Yuvarlak etrafı kapalı yatak modellerinde birden fazla seçenek bulunuyor. 

bebek-odasi-dekorasyon-icin-yuvarl-Y9R3.

Bebeğinizin çocukluk döneminde de etrafını açıp kapatabileceğiniz yuvarlak yatakları kullanabilir böylelikle ilerleyen yaşlarda da sürekli mobilya değiştirmek yerine bu modelleri uzun süreli kullanabilirsiniz. 

bebek-odasi-dekorasyon-modelleri-ic-zXtu

Bebeğinizin odasında farklı benzersiz bir görünüm kazanmak istiyorsanız yuvarlak yatak modelleri tam olarak size göre olabilir! Eğerki bebeğin için seçtiğiniz odanın imkanları yeterli ise bebeğinizin yuvarlak yatağını odanın tam ortasına kurabilirsiniz. Böylelikle bebeğinizi hem güneş ışığından koruyabilir hem de bebeğinizin odasında dekorasyonda fark yaratabilirsiniz. 

bebek-odasi-dekorasyon-yuvarlak-yat-9dmt

Ancak bebeğinizin karyolasını seçerken hem alandan kazanmak hem de çok işlevli olması adına bebeğinizin karyolasının alt kısımlarında birden fazla çekmece olmasına dikkat ederek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

bebek-odasi-dekorasyonu-icin-yuvar-tUbv.

Yuvarlak bebek yatağı ve karyolasını seçerken bebeğinizin sağlığı için yapılan malzemelerin kaliteli olmasına dikkat edin. Bebeğinizin gelişiminde ilerleyen yaşlarda dişlerini kaşımak için sizi farkında olsanız veya olmasanız bile mobilyaya sürteceğini de göz önünde bulundurursak anti alerjik ve organik malzemelerden olmasına özellikle özen göstermelisiniz. 

bebek-odasi-yuarlak-karyola-modelle-5nM0

Bebeğinizin odasında yuvarlak bir karyola seçerken kendinizde farklı bir şekilde kurgulayarak dekorasyona yön verebilirsiniz. Mesela bebeğinizin odasına göre seçtiğiniz perdelere uyacak şekilde bebeğinizin yuvarlak karyolasının etrafına karyola etekleri kullanabilirsiniz. 

bebek-odasi-yuvarlak-karyola-modell-3g5c

BENZER YAZILAR

1 Yorum

    Kenar Yazarı

    Köşeli odalar için yuvarlak tasarımlı bebek yatakları bana çok mnatıklı gelmiyor. Estetik açıdan odanın içine konumlandıramıyorum. Kullanım olarak daha fonksiyonel olabilirler. Yuvarlak çocuk yatakları filmlerde ve dizilerde görünmeye başlarsa daha çok yaygınlaşacağını düşünüyorum. Şimdilerde mobilyacılarda pek rastladığım yatak tipi değil.

    15 Haziran 2019 Cevapla

Bir cevap yazın