Post Image
204

Bahar ve yazı karşılayan oje renkleri

İlkbahar-Yaz 2019 koleksiyonlarına damga vuran monokrom toprak tonları görünümü ellere de yansıyor. Kahve tonları açıktan koyuya çeşitlilik gösteriyor.

Renk otoritesi Pantone tarafından yılın rengi olarak açıklanan mercan havaların ısınmasıyla birlikte sahneye çıkıyor ve makyaj ürünlerinin hemen hemen her kaleminde karşımıza çıkıyor.

Son birkaç sezondur asker yeşilinden buz yeşiline yeşilin birçok tonunu ellerde görmeye alıştık. Bu bahar ‘yaprak yeşili’ni ağırlıyoruz.

Trendler ne olursa olsun, havalar ısınınca toz pembe ilk akla gelen oje oluyor. Sürerken ve kullanırken oldukça pratik olan bu renk tek hamlede temiz ve bakımlı bir görünüm sağlıyor.

Bu bahar çiçeklerden papatya zamanı!  Kimi markalarda eyeliner olarak da gördüğümüz papatya sarısının esas oyun alanı eller…

İlkbahar-Yaz sezonlarının bir diğer vazgeçilmezi de şeker pembesi. Bu renge hemen hemen her markada rastlamak mümkün.

Isınan havalar deniz-kum-güneş üçlüsünü anımsatırken mavi bu sezon da ellere taşınıyor.

Kıştan bahara taşınan, sezonun tek koyu tonu karizmatik mor. Bu renk mevsim tanımıyor…

Lila bu sezon manikürde pembenin en yakın rakibi. Bu rengi mor ojeler ile kombinleyip iki renkli görünüm elde edebilirsiniz.

İlkbahar-Yaz 2019 sezonunda podyumlarda gördüğümüz nude bej kombinleri manikürde kolaylık sağlayan ojeler ile bütünleyebilirsiniz. Bu renk geçmiş yılların ünlü rakı beyazına alternatif olarak görülüyor.

1 Yorum

    seda sarac

    Bu senenin modası olan pastel renkli ojeler harika duruyor. Markadan ma kaya duruş ton ve kaliteleri değişiklik gortere biliyor. Kaliteli bir görünüm istiyorsanız biraz fazla para ödeyip iyi bir marka pastel renkte ojeler almanızı tavsiye ederim aksi taktirde aynı sonuca varamaz. Hayal kırıklığı yasayabilirsiniz

    29 Haziran 2019 Cevapla

Bir cevap yazın