Post Image
165

2019 Tesettür giyim ve moda

Tesettür kıyafet de tıpkı başka kıyafet kategorileri gibi günden güne değişiklik tarzlarda karşımıza çıkabiliyor. Dini kaideler çerçevesinde kaldığı müddetçe tesettür kıyafet ile alakalı yapılan her yenilik de kıyafet kuşam ile alakalı muhafazakar hanımlara ayrımlı seçenekler ve hoş alternatifler sunuyor. Özellikle yaz aylarında veya düğün nişan Laf ve Hususi davetler gibi durumlarda kıyafet kuşam ağırbaşlı manada öne çıkıyor. hijyenik ve hücre hoş gelen kıyafetler de kullanan insanın zarafetini ve naifliğini ön tasarıya çıkarabiliyor. Bu bağlamda  ve tesettür kıyafet üzerine geliştirilen ve tasarlanan Yepyeni kıyafetlerin önemi de biraz henüz Çok anlaşılıyor.

Peki tesettür kıyafet 2017 modası ile alakalı bizleri bekleyen yenilikler neler? Evvela tesettür kıyafet alanında en büyük yenilik ve farklılıklar Çoğunlukla tesettürlü abiye giysi modellerinde olmaktadır. Tesettürlü abiye giysi modelleri düğün nişan sünnet ve Laf gibi Hususi merasimlerde kullanmak için idealdir. Özellikle bu tür organizasyonun sahibi olan ailelerin göz kamaştırıcı kıyafetler giyme geleneğinde tesettürlü abiye giysiler Mühim rol oynamaktadır. 2017 tesettürlü abiye giysi koleksiyonlarında da bu tür parıltı ve ışıltı ayrıntıları hücre çarpacak gibi görünüyor. Bu ışıltı ve parıltı payet ayrıntılar gold işlemeler ve boncuk detaylarıyla sağlanabilmektedir. Bu tür organizasyonlarda kullanılan Fer ile birlikte tesettürlü abiye giysiler de ağırbaşlı biçimde Alaka çekici bir özelliğe bürünecek.

Tesettürlü abiye giysiler için kullanılacak renkler 2017 tesettür giyim modası için henüz çok feminen tonlara sahip Al ve Kara renkler olacak. Bu renklere alternatif olarak bordu, fuşya ve saks mavisi de öne tasarıya çıkan renkler arasında. Payet ayrıntılar, gold işlemeler ve boncuklu uygulamalar da bu renkler üzerinde gayet güzel bir Manzara sağlarken ortama uyum katacak ayrıntılar olarak öne çıkacaklar.

Tesettür giyim ürünleri arasında dikkat çeken bir başka kategori de tesettürlü günlük giysi modelleridir. Tesettürlü günlük elbiselerde Mühim olan detay ise sadelik ve rahat kullanımın yanı Dizi şıklık ve zarafeti yansıtan duruşu sağlamaktır. Bu da henüz çok belden oturtmalı ve dökümlü etek bölmeleriyle, kup detaylarıyla elde edilmektedir.

Tesettür giyimde en çok seçenek edilen ve en yaygın kullanım alanına sahip olan giyim ise tesettür tunik modelleridir. Tesettür tunik bele veya mısra kadar inen uzun kollu yeğni ve her renkte olabilen kıyafettir. Çoğunlukla krep kumaştan üretilen tunikler yeğni yapısı ile dikkat çekmektedir. başka bütün kıyafetlere göre kullanımı henüz yaygın ve henüz pratiktir. Tesettür tunik modelleri Muhtelif aksesuar ve kıyafetlerle çok basit kombin edilebilir.

Tesettür tunik ile güzel kombinlenmiş bir kıyafet tasarımı düğünden günlük ziyarete kadar birçok ortamda rahatlıkla kullanılabilir. En büyük avantajlarından biri de çok hafif yapısı olmasına rağmen iç göstermemesi ve yaz kış rahat bir kullanım sağlamasıdır. Çabuk değiştirilebilir ve yıkamalardan çabuk zarar görmez. Bu sayede uzun yıllar boyucna giyilebilen tesettür tunik modelleri her giyişi dolabının vazgeçilmez kıyafetleri niteliğindedir.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın