Post Image
135

2019 ilkbahar mini ve midi etek modelleri

2019 ilkbahar mini ve midi etek modellerinden örnekler elmaelma.com’da. Bu sezon mutlaka tarzınıza uygun bir etek alın. İşte önerilerimiz…

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-QDgn

2019 ilkbahar sezonunda iki farklı etek modeli öne çıkıyor. Geçen yıl midilerin zamanıydı. Fakat bu sezon midilerin yanı sıra miniler de oldukça popüler olacak gibi görünüyor. Bir çok marka midi ve mini tercihi yapmakta zorlananlar için etek modellerini farklı uzunluklarda üretti. Hangi boyu seçerseniz seçin bu sezon etekli kombinler hem şıklıklarıyla hem de kolaylıklarıyla sizin gönlünüzü feth edecek gibi. İşte bir kaç örnek…

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-twIy

CESURLAR İÇİN LEOPAR ETEKLER: Cesur hissediyorsanız, leopar desenli mini yada midi bir etek çok eğlenceli bir tercih olabilir.

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-e1CG

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-jE7V

UÇUŞAN ÇİÇEKLER: Çiçekli midi etekler çok yönlüdür ve topuklularla süslenebilir, eğitmenlerle eşleştirilmiş mini elbise ise rahat bir hafta sonu için idealdir.

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-8nhO

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-3poh

GÖZALICI RENKLER: İlkbahar demek renk demek. İster mini ister midi fark etmez bu sezon göz alıcı renkte etekleriniz mutlaka olsun.

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-nM7A

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-qVmU

ŞIK DETAYLAR: A kesim bir mini etek belinizi ince gösterebilir. Kalem tipi midi etekler ise bacaklarınızda şahaneler yaratabilir.

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-WIre

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-86dK

mini-ve-midi-etek-modelleri-2019-il-xQZc

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın